Contactpersonen

Adjunctdirecteur Kulturhus Borne

Kris Pals

T: 074 - 265 72 00

E: kris.pals@kulturhusborne.nl

Directeur
Frank Droste
T: 074 - 265 72 00
E: frank.droste@kulturhusborne.nl

 

Coördinator Muziekschool Borne

Jan Geuke

T: 074 265 72 64

E: jan.geuke@kulturhusborne.nl

 

Coördinator Bibliotheek

Mathilde Zoetebier

T: 074 - 265 72 00

E: mathilde.zoetebier@kulturhusborne.nl

 

Coördinator Welzijn Borne

Marijke Adams

T: 074 - 265 72 62

E: marijke.adams@kulturhusborne.nl

 

Coördinator Horeca, Facilitaire diensten en Reserveringen

Michel Hoekstra

T: 074 - 265 72 03

E: michel.hoekstra@kulturhusborne.nl

Coördinator Programmering, Promotie, Cultuur

Laura Reymer

T: 074 - 265 72 00

E: laura.reymer@kulturhusborne.nl

 

 

Bedrijfsbureau
 

Frank Vennegoor

Cursus - / leerlingenadministratie en -facturering

T: 074 - 265 72 00

E: frank.vennegoor@kulturhusborne.nl

 

Frans Perik

Financiële administratie

T: 074 - 265 72 63

E: frans.perik@kulturhusborne.nl