Wat staat er op het programma

dinsdag 01 maart 2022
podium
Geluksrendement voor de nuchtere Twent

Geluksrendement voor de nuchtere Twent

Maureen ten Dam & Janine van Hees
Aanvullende informatie:

Geluk is een onderwerp dat de revue vaak passeert in de 21e eeuw. Het lijkt soms zelfs een nietszeggend containerbegrip te worden. Tóch zijn we allemaal opzoek naar geluk en rennen we ons een ongeluk om het te bereiken. Maar wat is het eigenlijk? Waar vind je het? En vooral: wanneer?!

Maureen ten Dam en Janine van Hees zijn beide Zijnscoach, gefascineerd door de wereld van bewustzijn. Janine is daarnaast ook theater docent, Maureen een echte tukker. We nemen je graag mee op avontuur! We vliegen door de wereld van geluk en blijven toch met beide benen op de grond. Typisch Twents!

Het wordt interactief, persoonlijk, anders dan anders, maar bovenal: ongewoon (&) gezellig! Benieuwd wat Elmo te maken heeft met het geluksrendement van de nuchtere Twent? Kom dan 1 maart naar het Kulturhus.

Geluksrendement voor de nuchtere Twent

Maureen ten Dam & Janine van Hees

Wanneer

dinsdag 01 maart 2022

Aanvang

20:00 uur

Einde

21:45 uur

Entree

€ 11,50

Zaal

Sterrenstof

Boek nu je ticket(s)!